15 let záruka na fólie DELTA-PREMIUM

18. 5. 2018

Německá společnost Dörken vyrábí pojistné hydroizolace do šikmých střech pod označením DELTA už od roku 1961. Naše fólie jsou dlouhodobě měřítkem kvality na náročném evropském trhu a jsou ověřeny používáním v praxi.

Použité prvotřídní materiály při výrobě a kontrola v každém stupni výrobního procesu zaručují vysokou kvalitu, bezpečnou funkci a životnost. Naši zákazníci se na tuto kvalitu mohou spolehnout už dlouhá léta, proto nově poskytujeme na výrobky fólií z rodiny DELTA-MAXX a DELTA-FOXX nadstandardní 15-ti letou záruku na funkčnost fólie v zabudovaném stavu.

V roce 1987 jsme začali s výrobou první difuzně otevřené fólie DELTA-PURAFOL, která byla předchůdkyní fólie DELTA-MAXX. Taktéž fólii DELTA-FOXX vyrábíme již od roku 1997. Tyto zkušenosti ověřené v reálných podmínkách v praxi (fólie řady DELTA-MAXX 30 let a fólie řady DELTA-FOXX 20 let) nás jako jediné na trhu vedly k rozhodnutí poskytnout takovouto nadstandardní záruku v oblasti pojistných hydroizolací.

15-ti letá záruka se vztahuje na funkčnost produktu a týká se fólií DELTA-MAXX, DELTA-MAXX PLUS, DELTA-MAXX WD, DELTA-MAXX X a fólií vhodných do dešti odolných podstřeší DELTA-FOXX a DELTA-FOXX PLUS. Podmínkou poskytnutí této speciální záruky je dodržení zásad, které stanovuje výrobce. Ty jsou uvedeny na naší stránce www.dorken.cz a www.dorken.sk v sekci „Ke stažení“.

Speciální záruční podmínky se vztahují na výrobky, zakoupené koncovým zákazníkem po1. 1. 2018. Jedná se o:

– DELTA-MAXX, DELTA-MAXX PLUS, DELTA-MAXX WD, DELTA-MAXX X, DELTA-FOXX a DELTA-FOXX PLUS.

www.dorken.cz, www.dorken.sk

Komerční sdělení

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email