ADMD připravuje další ročník úspěšné konference WOOD CAMP LIVE 2023

14. 7. 2023

Sdružení ADMD (Asociace dodavatelů montovaných domů, z.s.) oznámilo přípravu dalšího ročníku své úspěšné konference s názvem WOOD CAMP LIVE 2023. Tato prestižní akce se zaměřuje na fenomén staveb kombinujících dřevo a představuje klíčové know-how zahraničních i domácích profesionálů na jednom místě. Konference se bude konat ve dnech 15. a 16. listopadu 2023 v OREA Congress hotelu v Brně.

Popularita a sofistikovanost staveb kombinujících dřevo v České republice vykazuje rostoucí tendenci, což dokazuje i zájem investorů. Tento horký trend je dán západní praxí architektonických studií a narůstajícím tlakem na snížení emisí. Technologicky zpracované dřevo nabízí vynikající environmentální a konstrukční vlastnosti, které stanovují nové limity pro moderní budovy.

Druhý ročník konference WOOD CAMP LIVE bude nejen zdrojem nových faktů a zkušeností s velkými dřevostavbami ve střední a západní Evropě, ale také přinese důležité informace pro firmy přecházející na technologie stavebnictví 4.0. Na této akci se renomovaní zahraniční architekti například ze Švýcarska a Velké Británie podělí o své zkušenosti a představí strategie pro budoucnost podnikání v oblasti dřevostaveb.

Program konference WOOD CAMP LIVE nabídne praktické zkušenosti v oblasti spolupráce mezi člověkem, softwarovými systémy a robotickými technologiemi. Workshopy partnerů představí kooperaci mezi návrhovými a realizačními fázemi projektů. Účastníci budou mít možnost se seznámit s pracovními postupy firem, které úspěšně integrovaly nejmodernější  technologie plánování, výroby a výstavby.

Registrace na letošní podzimní konferenci WOOD CAMP LIVE je již otevřena! Tato akce je určena všem, kteří mají zájem o stavby kombinující dřevo a chtějí se dozvědět více o inovativních postupech a technologiích. Konference nabídne inspiraci pro architekty, stavební firmy i investory, kteří si uvědomují důležitost integrace nových řešení nebo se chtějí zdokonalovat v plánování či realizaci staveb, které zbožňují lidé i planeta.

Zdroj: tisková zpráva ADMD

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email