ART OF ZINC 2021: Klempíři, ukažte, co umíte!

3. 12. 2021

Společnost RHEINZINK ČR pořádá 9. ročník soutěže ART OF ZINC pro nejlepší klempíře – zpracovatele titanzinku RHEINZINK, kteří se mohou stát nositeli prestižního ocenění ART OF ZINC za rok 2021! Uzávěrka soutěže je 10. ledna 2022.

Cílem soutěže je ocenit kvalitní řemeslníky a klempíře, zpracovatele titanzinku. Podporujeme prestiž klempířského řemesla, bez kterého se neobejde rekonstrukce ani moderní architektura. Soutěž je určena pro realizátory – klempířské firmy. Je veřejná a otevřená všem, přihlásit se může právnická i fyzická osoba.

Soutěžní kategorie

  1. Střecha
  2. Fasáda
  3. Klempířský detail technický
  4. Klempířský detail umělecký
  5. Těžká váha

V kategoriích 1. – 4. se hodnotí

kvalita technického zpracování titanzinku, které musí odpovídat daným normám, dále estetická úroveň řešení a architektonická úroveň objektu. V kategorii Těžká váha vítězí objekt, na který bylo použito největší množství titanzinku RHEINZINK.

Je za vámi vidět kvalitní práce? Realizujete zajímavé objekty? Ukažte, co umíte. Staňte se nositelem ocenění ART OF ZINC!

Přihlášku Vám rádi zašleme, napište si o ni na info@rheinzink.cz Podrobné informace o soutěži najdete na www.rheinzink.cz.

Foto: vítězné objekty soutěže ART OF ZINC za rok 2020

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email