Časopis Střechy-Fasády-Izolace vychází nově ve vydavatelství EEZY Publishing

Od 1. listopadu 2023 je novým vydavatelem odborného časopisu Střechy-Fasády-Izolace pražská společnost EEZY Publishing, s.r.o., která je odhodlána navázat na dosavadní úspěšnou třicetiletou éru vydávání časopisu pod hlavičkou ostravského Nakladatelství MISE Josefa Bordovského.

„Zaručujeme všem čtenářům a partnerům, že kvalita jejich oblíbeného odborného periodika zůstane nezměněná, a co víc, jsme odhodláni pokračovat v jeho dalším rozvoji. Od samých počátků, kdy jsme vstoupili do jednání s panem Bordovským, jsme touto novou fází nadšeni a věříme, že naše čtenáře i nadále oslovíme kvalitním obsahem. Děkujeme všem našim partnerům za jejich podporu a těšíme se na spolupráci,“ říká Ing. Tomáš Černý, jednatel společnosti EEZY Publishing.

Vydavatelství EEZY Publishing působí na trhu přes 15 let, během kterých vydalo na 150 odborných titulů a textů, zejména z oblasti zdravotnictví a medicíny. Ve svém portfoliu má však také odborné stavební publikace, jejichž autory jsou člen redakční rady časopisu Střechy-Fasády-Izolace doc. Ing. Marek Novotný, Ph.D. a Ing. Miloš Rehberger, Ph.D. Další aktivitou společnosti je pořádání odborných konferencí a společenských akcí.

Kontinuitu ve vydávání časopisu Střechy-Fasády-Izolace, který je již 30 let informačním lídrem svého oboru, zaručuje stabilní redakční a obchodní tým. Tvoří jej šéfredaktor Mgr. Tomáš Svoboda, obchodní manažeři Jana Vysloužilová a Lubomír Kirman, grafik Pavel Krmášek a nově také projektová manažerka Ing. Lucie Jůn. Garantem odbornosti zůstává redakční rada, složená z předních českých a slovenských specialistů, včetně zástupců Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů ČR a Cechu strechárov Slovenska.


Úvodní foto: První představení nového vydavatelství proběhlo na Sympoziu Strechy v Bratislavě, zleva – jednatel Ing. Tomáš Černý, projektová manažerka Ing. Lucie Jůn a šéfredaktor Mgr. Tomáš Svoboda.