EVROmat na veletrhu

9. 3. 2018

Skončil veletrh Střechy Praha 2018. Rádi bychom se proto pohlédli za tím, co nám veletrh přinesl.

EVROmat, a. s., se po delší odmlce veletrhu zúčastnil již podruhé, a to v řadě po sobě. Máme co dohánět. Přestože je EVROmat, a. s., suverénně největší český výrobce klempířských výrobků, zejména okapových systémů, a rovněž výrobce plechových střech, nebylo o nás v minulosti příliš slyšet. S příchodem nových vlastníků ale měníme náš přístup k prezentaci společnosti vůči odborné i laické veřejnosti.

Veletrh Střechy Praha je k tomu jako stvořený. Je to pro nás jedna z důležitých možností seznámit naše zákazníky s kvalitou našich výrobků a k nim poskytovaných služeb. „Chceme, aby se vědělo, že jsme skutečně na špici, a to nejen díky technické úrovni našich výrobků. Málokdo například ví, že náš lakovaný okapový systém je opatřen polyuretanovým lakem o síle 0,35 mikrometrů s unikátním hladkým povrchem, který zabraňuje usazování nečistot. To dnes na našem trhu nikdo nenabízí. Špičková je i naše doba reakce. Vždyť jsme schopni na objednávku reagovat dodáním výrobku do 48 hodin,“ říká generální ředitel naší společnosti, Ing. Vít Hroch. „Také chceme dát najevo zásadní změnu naší strategie v tom, že usilujeme o vzájemně výhodnou spolupráci s každým, kdo o to projeví zájem.“

My v EVROmatu jsme přesvědčeni, a potvrzují to i naše rozhovory s partnery, že veletrh potvrdil silný trend růstu zájmu veřejnosti. Získali jsme mnoho nových podnětů, nových kontaktů i zajímavých informací.

Velkou radost nám udělalo vítězství, kterého naše společnost dosáhla v soutěži o nejlepší PF 2018. První místo mezi silnou konkurencí je pro nás důležitým signálem o práci našeho marketingu a chceme touto cestou poděkovat za toto hodnocení.

Těší nás, že se na veletrhu můžeme sejít se všemi stávajícími i potenciálními zákazníky a dodavateli. To je jistě jeden z velkých přínosů této události, která se postupně více a více stává svátkem klempířů a pokrývačů v České republice. Jsme vděčni za příležitost se tohoto pravidelného setkávání zúčastnit a těšíme se na další veletrh v roce 2019.

Na závěr jen malé povzdechnutí – během veletrhu nám klesly tržby…aby taky ne, když byli všichni na veletrhu!

www.evromat.cz

Komerční sdělení

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email