Memoriál Antonína Fajkoše vyhlásil další ročník a spustil nový web!

9. 5. 2018

Oblíbená soutěž pro studenty vysokých škol v Česku i na Slovensku, Memoriál Antonína Fajkoše, příchází se startem svého již 8. ročníku s novým designem webových stránek memorial-af.cz.

Sdružení Memoriálu Antonína Fajkoše, z. s., vyhlásilo 8. ročník soutěže „O nejlepší studentskou práci zaměřenou na STŘECHY“. Soutěž je určena studentům všech vysokých škol v České a Slovenské republice. Přihlašovat mohou své práce, projekty, detaily a semináře související se STŘECHAMI.

Soutěžní kategorie:
Grafická práce na téma STŘECHY, Textová práce na téma STŘECHY, Nejzajímavější detail STŘECHY a soutěž o titul Junior Star. Letošní novinkou je soutěž o Cenu veřejnosti.

Do 8. ročníku Memoriálu Antonína Fajkoše lze přihlašovat všechny typy vysokoškolských prací, které byly zpracovány v období od 1. 9. 2017 do 30. 8. 2018. Po formální stránce se na soutěžní práci nevztahují žádné požadavky a rozsah není limitován.

Soutěžní práce spolu s vyplněnou přihláškou zašlete nejpozději do 15. 10. 2018. Více informací najdete na nových webových stránkách.

Více na memorial-af.cz.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email