Nestárnoucí klasika od BRAMACU

16. 5. 2018

Elegantní design, špičkové vlastnosti, renomovaný výrobce se silným technologickým zázemím. Řeč je o betonové tašce Classic Protector PLUS, která patří k nejzajímavějším nabídkám na trhu se střešními krytinami.

Classic Protector PLUS pochází z dílny společnosti BRAMAC, která je ve výrobě betonových tašek lídrem trhu. Výrobky od BRAMACU se těší značné důvěře zákazníků, o čemž svědčí prestižní ocenění Nejdůvěryhodnější značka v kategorii stavebnin. BRAMAC obdržel tento titul v loňském roce na základě rozsáhlého průzkumu mezi spotřebiteli, který uspořádala společnost Atoz marketing ve spolupráci s nezávislými výzkumnými agenturami STEM/MARK a Nielsen Czech Republic.

Classic Protector PLUS reprezentuje klasický model střešní tašky, který respektuje tradiční zástavbu a podtrhuje půvabný kolorit české krajiny. Pod tradičním vzhledem ale najdete vyspělou technologii výroby střešních krytin.

Dokonale hladký povrch

V ochranné funkci střechy hraje důležitou roli povrchová úprava střešních tašek. Zatímco povrch standardních tašek tvoří pouze několik vrstev barvy, u tašky s technologií Protector PLUS je navíc aplikována vrstva vysoce probarveného jemnozrnného mikrobetonu, která zaplní všechny nerovnosti a vytvoří dokonale hladký a na první pohled atraktivní povrch. Toto vše zvyšuje ochranou schopnost krytiny před usazováním mechů, nečistot a řas a zajišťuje dlouhodobou stabilitu její původní barevnosti.

Spolehlivou ochranu poskytuje krytina Classic Protector PLUS i díky kompletní nabídce originálních střešních doplňků a příslušenství. Nabídku doplňuje nadkrokevní tepelná izolace BramacTherm, solární kolektory či okapový systém. Všechny komponenty do sebe dokonale zapadají a dohromady vytvářejí Inteligentní střešní systém BRAMAC.

Na prověřená řešení střešního pláště se vztahují i nadstandardní záruky. BRAMAC nabízí 30letou záruku na kvalitu všech nabízených typů krytin. Dle vybraného příslušenství pak mohou zákazníci získat i 10letou nebo 15letou záruku na funkčnost střešního systému. Součástí Inteligentního střešního systému BRAMAC je i zákaznická podpora a technický servis. Na základě projektové dokumentace BRAMAC všem zákazníkům připraví cenovou nabídku. Díky službě BRAMAC SCAN je možné střechu zaměřit na dálku a až poté vypracovat kalkulaci na vybranou krytinu.

BRAMAC je součástí nadnárodní společnosti BMI Group, která se zaměřuje na střešní systémy a hydroizolace. Díky zázemí globální společnosti může značka využívat know-how z celého světa a podílet se na nejmodernějším technologickém vývoji, testování výrobků a inovacích. Právě výsledkem této výjimečné synergie je střešní taška Classic Protector PLUS.

Komerční sdělení

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email