Novinka: Nadstandardní záruka 15 let od Icopal Vedag CZ

1. 6. 2021

Nově od 1. 6. 2021 nabízí společnost Icopal Vedag CZ s.r.o. nadstandardní záruku 15 let na značkové pásy z SBS modifikovaného asfaltu BMI Icopal z německé produkce.

Tato 15letá záruka bude zákazníkovi poskytnuta při dodání uceleného systému, tj. hydroizolace, tepelné izolace, kotevního systému a odvodňovacího systému, společností Icopal Vedag CZ s.r.o. Zárukou ručí výrobce za plnění hydroizolační funkce výrobků po dobu záruční lhůty při dodržení záručních podmínek (ke stažení na icopal.cz).

Právě asfaltové pásy BMI Icopal se díky neustálému vývoji a revolučním inovacím řadí mezi nejkvalitnější produkty, které jsou určeny pro hydroizolaci plochých střech a spodních staveb, na celoevropském trhu. Vysoce kvalitní asfaltová směs spolehlivě odolává změnám teplot a současně zaručuje dlouhodobou životnost.


Společnost Icopal Vedag CZ s.r.o. je předním českým výrobcem asfaltových pásů pro ploché střechy a spodní stavby s výrobním závodem v Litvínově. Na českém stavebním trhu působí již od roku 1992. V roce 2017 byla začleněna do silné nadnárodní skupiny BMI Group.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email