Společnost Cembrit realizuje významný exportní projekt v Kataru

21. 12. 2020

V Kataru byl zahájen nový stavební projekt a společnost Cembrit a.s. se stala hlavním dodavatelem fasádních desek pro nově vznikající obytný a školní komplex Grand Zone v Kataru, který bude vybudován blízko slavného Mall of Qater.

Na stavby budou použity dva typy fasádních desek. Jako první byly vybrány fasádní desky z řady Cembrit Deco, jež jsou typické rustikálním vzhledem a barevnou kompaktností. Pro projekt bude dodáno 100 tisíc m² těchto fasádních desek ve speciální barvě. Jako druhá varianta fasádních desek byla vybrána řada Cembrit Patina, která patří vůbec k nejoblíbenějším, a to nejen pro přirozený vzhled. I tato řada bude do Kataru exportována ve značném množství, a to konkrétně 47 tisíc m².

Nově vznikající objekty se budou barevně lišit podle funkcí budov, například zelená část bude představovat školní komplex. Fasádní desky pro školní celek jsou už dodány a aktuálně probíhá jejich instalace. Další objednané fasádní desky se již vyrábějí v továrně v Maďarsku. Společnost předpokládá, že první fotografie ze samotných realizací bude sdílet během příštího roku.

Zdroj: newsletter společnosti Cembrit

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email