Stavební veletrh Brno nabídne novinky či poradenství

18. 2. 2019

Novinky, nové trendy i poradenství ke všemu, co souvisí se stavbou a vybavením domu či bytu přinese od 27. února do 2. března 2019 na brněnském výstavišti Stavební veletrh.

Pod jednotným názvem se skrývají tři tradiční veletržní akce – Stavební veletrh Brno, veletrh DSB – Dřevo a stavby Brno a Veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX. Otevřeno bude denně od 9 do 18 hodin, v sobotu do 17 hodin.

Stavební veletrh Brno, který se odehraje v pavilonu P, ukáže novinky, nové technologie i praktické ukázky od realizace staveb, přes stavební materiály a konstrukce až po technické zařízení a vnitřní vybavení budov. Stavební veletrh dává odpověď na řadu témat, která oborem rezonují – od toho jak zabránit velkým vedrům vstoupit do budov, přes zdravé bydlení a větrací systémy, po odstranění bariér, které se začne dotýkat stále většího počtu majitelů bytů a domů. Zdravé bydlení a mikroklima je také ústředním velké expozice společnosti VELUX, která se zabývá střešními okny.

Veletrhu se tradičně účastní velcí hráči na trhu. Svoji kompletní nabídku představí Xella CZ se svým stavebním systémem Ytong. Novinky a technologie z cihlového systému Porotherm, pálené střešní krytiny Tondach, lícového zdiva Terca a cihlové dlažby Penter doveze do Brna společnost Wienerberger. Na výstavišti potkáte řadu okenářských firem, například Actual, Fenestra, Sokol a další.

Když se staví s dřevem

V pavilon P najdete i vystavovatele veletrhu DSB – Dřevo a stavby Brno. Nabídnou kompletní prezentaci oborů dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů a poskytnou ucelenou přehlídku dodavatelů dřevěných montovaných staveb. Své mnohaleté zkušenosti zájemcům nabídnou například Vesper Homes, Atrium, Profi Gips, Quickhaus, Purlive, HK Dřevstav, Prefas, Neat Houses, D.O.M.Y. Dnes nebo Moravské dřevostavby. Nabídku společností doplní poradenské centrum Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD), na jejichž stánku si mohou návštěvníci nechat poradit na všechny otázky související se stavbou a bydlením v moderní dřevostavbě.

Více informací na webu: www.bvv.cz

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email