Veletržní souběh For Pasiv, For Wood a For Therm se uskuteční v březnovém termínu

7. 2. 2022

Nejvýznamnější událost oboru energeticky úsporného bydlení, veletržní souběh For Pasiv, For Wood a For Therm, se bude konat v novém termínu. Firmy a produkty tohoto odvětví se sejdou v PVA Expo Praha ve dnech 3. až 5. března 2022, představí se novinky, trendy i osvědčené technologie od nejvýznamnějších firem. Oficiálními vozy veletržního souběhu jsou automobily značky Ford.

Trojice veletrhů tradičně přinese to nejlepší z oboru nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb, dřevostaveb a vytápění. Představí se přední výrobci a značky z oboru s produktovými novinkami i osvědčenými technologiemi. Návštěvníci si budou moci prohlédnout poutavé expozice a potkat se s odborníky významných firem, jako např. Heluz, Nilan, Zehnder, Izopol, CIKO, Haas Fertigbau, Domesi nebo Novatop a mnoha dalších.

Souběh tradičně nabídne také možnost bezplatného poradenství s odborníky napříč odvětvími. Nebude chybět oblíbené poradenské centrum, které připravujeme opět s Centrem pasivního domu. Zde se bude zájemcům věnovat denně hned několik odborníků a poradí s projektem, dokumenty, vhodným výběrem materiálu, technologie nebo typem vytápění. Svá poradenská centra nabídnou také profesionálové z ostatních oborů.

„V rámci veletržního souběhu nebude chybět ani doprovodný program nabízející přednášky a workshopy. Zájemci se dozvědí informace také o dotačních programech Státního fondu životního prostředí ČR a jejich čerpání,“ řekla ředitelka veletržního souběhu Kateřina Maštalířová. Podrobněji se představí i další fáze programu Nová zelená úsporám. Stavaři a investoři se podělí o své zkušenosti a přinesou inspiraci, jak na úsporný dům. V rámci události proběhne také vyhlášení výsledků soutěže Dřevostavba roku 2021. Kombinaci trojice veletrhů doplní veletrh Střechy Praha.

Organizátoři akce se navíc intenzivně starají o maximální bezpečí návštěvníků i vystavovatelů a chod veletrhu plně přizpůsobují aktuálním bezpečnostně-organizačním opatřením plynoucím z rozhodnutí vlády ČR, aniž by utrpěl jejich komfort.

Více informací o jednotlivých veletrzích najdete na:

www.forpasiv.cz
www.for-wood.cz
www.for-therm.cz

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email