28. ročník mezinárodní výstavy INFOTHERMA opět místem setkání, diskuzí a námětů

5. 12. 2022

Ve dnech 23. až 26. ledna 2023, denně od 9 do 18 hodin (ve čtvrtek do 16 hodin) se na výstavišti Černá louka v Ostravě uskuteční již 28. pokračování mezinárodní výstavy Infotherma.

Výstava je již téměř tři desetiletí místem, kde se setkávají přední výrobci, prodejci, montážní i servisní firmy a odborná veřejnost s cílem představit návštěvníkům výstavy novinky a směry, kam se ubírá moderní vytápění a stavby spojené s ekonomickým bydlením.

Infotherma je od svého počátku věnována vytápění, úsporám energií a smysluplnému využívání obnovitelných zdrojů v malých i středních objektech. V České republice se jedná o významnou specializovanou výstavu, kde jsou zastoupeny evropské i světové značky výrobků a produktů, které jsou potřebné k tepelné pohodě našich domovů.

V posledním ročníku Infothermy se představilo 354 domácích i zahraničních firem a institucí a výstavu zhlédlo přes 25 000 návštěvníků.

Je hodně témat, nad kterými se bude na Infothermě diskutovat, nejen při úvodní konferenci spojené se sl. zahájením výstavy dne 23. ledna od 11 hodin v Konferenčním centru výstaviště Černá louka, ale i v doprovodném programu. Doba není jednoduchá pro nikoho z nás. Je těžko předvídatelná, s rapidně zvedajícími se cenami energií i materiálů, diskutuje se nad regulacemi teplot, o dotačních programech, příspěvcích na energie, znepokojuje nás otázka vytápění plynem, rapidně roste zájem o využívání obnovitelných zdrojů apod. Na výstavišti bude připraveno několik poradenských stánků, kde můžete prodiskutovat své dotazy a nechat si poradit od odborníků, kteří se zabývají obory, na které je výstava zaměřena.

Výstava Infotherma se připravuje pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu ČR, Ministerstva životního prostředí ČR, Státního fondu životního prostředí ČR, Hospodářské komory ČR a hejtmana Moravskoslezského kraje.

Srdečně zveme na Infothermu 2023 návštěvníky a odbornou veřejnost. Přijďte se inspirovat nejnovějšími technologiemi, prohlédněte si expozice předních firem v oboru a proberte své dotazy a požadavky v přímém kontaktu s vystavovateli.

Agentura Inforpres, pořadatel výstavy Infotherma

www.infotherma.cz

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email