Art of Zinc 2022: Klempíři, ukažte, co umíte!

15. 12. 2022

Společnost RHEINZINK ČR pořádá jubilejní 10. ročník soutěže ART OF ZINC pro nejlepší klempíře – zpracovatele titanzinku RHEINZINK. Staňte se nositelem ocenění ART OF ZINC za rok 2022!

Cílem soutěže je ocenit kvalitní řemeslníky a klempíře, zpracovatele titanzinku. Podporujeme prestiž klempířského řemesla, bez kterého se neobejde rekonstrukce ani moderní architektura.

Soutěž je určena pro realizátory – klempířské firmy. Je veřejná a otevřená všem, přihlásit se může právnická i fyzická osoba. Soutěžit se bude v pěti kategoriích – střecha, fasáda, klempířský detail technický, klempířský detail umělecký a těžká váha.

V kategoriích 1. až 4. se hodnotí kvalita technického zpracování titanzinku, které musí odpovídat daným normám, estetická úroveň řešení a architektonická úroveň objektu. V kategorii Těžká váha vítězí objekt, na který bylo použito největší množství titanzinku RHEINZINK.

Je za vámi vidět kvalitní práce? Realizujete zajímavé objekty? Ukažte, co umíte. Staňte se nositelem ocenění ART OF ZINC!

Podrobné informace o soutěži najdete na www.rheinzink.cz, případně si o ně napište na info@rheinzink.cz. Uzávěrka je už 10. ledna 2023!

Také přihlášku vám rádi zašleme, napište si o ni na info@rheinzink.cz.

RHEINZINK ČR, s.r.o.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email