BRAMAC představuje další technologickou inovaci AERLOX

12. 9. 2018

BRAMAC, lídr na trhu střešních systémů, uvádí na trh novou betonovou tašku Classic AERLOX. Díky kombinaci optimalizovaného designu a upravené výrobní receptury se tento model střešní tašky vyznačuje o 30 % procent nižší hmotností než srovnatelné modely. AERLOX představuje skvělou technologickou inovaci, která obohatí domácí nabídku se střešními krytinami.

K výrobě betonových střešních tašek je zapotřebí voda, cement a písek. Díky kombinaci optimalizace tvaru tašky, použití velmi kvalitního cementu a speciálního kameniva je zajištěno snížení hmotnosti tašky, a přitom je zachována požadovaná pevnost. Výsledkem je Classic AERLOX, který je o 30 % lehčí než srovnatelná betonová taška.

Model tašky Classic AERLOX je opatřen vyspělou povrchovou úpravou Protector PLUS s použitím vrstvy mikrobetonu. Tím je zaručena dlouhodobá stabilita původní barevnosti. Samozřejmě i tento model splňuje normou požadované vlastnosti betonových tašek, jako jsou především tvarová stálost, pevnost a mrazuvzdornost.

Hlavním benefitem novinky Classic AERLOX je nízká hmotnost. Pokládka tohoto modelu je tak méně fyzicky náročná a z toho vyplývají i nižší náklady na manipulaci. Díky nízké hmotnosti je taška Classic AERLOX vhodnou volbou pro rekonstrukce střech, u kterých je nosnost krovu limitována.

„Společnost BRAMAC je součástí nadnárodní skupiny BMI Group. Zázemí silné globální společnosti ji umožňuje využívat know-how z celého světa, podílet se na nejmodernějším technologickém vývoji a testování výrobků. Díky investicím BMI Group přichází BRAMAC pravidelně na trh se špičkovými výrobky a drží si náskok před konkurencí. Novinka Classic AERLOX spojuje technologickou inovaci, elegantní a nadčasový design, ale také vyspělou povrchovou úpravu. Představuje alternativu pro investory, kteří potřebují při rekonstrukci střechy odlehčit původní konstrukci krovu, a nechtějí se vzdát tradiční skládané krytiny,“ říká k novince Petra Sinkulová, vedoucí marketingu společnosti BRAMAC.

Classic AERLOX byl vyvíjen jako standardní součást Inteligentního střešního systému BRAMAC. Profil tašky odpovídá modelové řadě Classic a disponuje velmi propracovaným systémem originálních střešních doplňků. I na krytinu Classic AERLOX se vztahují nadstandardní záruky BRAMAC. Výrobce nabízí 30letou záruku na kvalitu a mrazuvzdornost betonových střešních tašek BRAMAC. Dle vybraných střešních doplňků pak mohou zákazníci získat i 10 nebo 15letou záruku na funkčnost střešního systému.

Více na www.bramac.cz

Komerční sdělení

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email