Den otevřených dřevostaveb se bude letos konat už popáté

26. 9. 2018

(Aktualizováno) Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD) bude letos opět pořádat akci s názvem „Den otevřených dřevostaveb 2018“. Její již 5. ročník se bude konat v sobotu 6. října 2018 od 10:00 do 17:00 hodin.

V tomto čase budou na území celého Česka otevřeny a zpřístupněny vybrané vzorové, referenční a rozestavěné domy většiny členských firem ADMD.

„Smyslem akce je poskytnout návštěvníkům komplexní a kompetentní informace o dřevěných montovaných domech, co nejvíce prezentovat a přiblížit moderní dřevostavby, jejich konstrukci, vlastnosti i samotnou technologii výstavby,“ uvádí Vratislav Blaha, předseda Asociace dodavatelů montovaných domů.

Detailní přehled a charakteristiky staveb, včetně adres a kontaktů na stavební poradce, kteří budou ve vzorových domech k dispozici, bude od 18. září 2018 zveřejněn na webových stránkách www.DenDrevostaveb.cz.

„Věřím, že akce přinese všem zájemcům, respektive návštěvníkům, nejenom zkvalitnění a prohloubení informací, ale přispěje k dalšímu posílení pozitivního vnímání a povědomí o dřevostavbách a že také zvýší již dnes kladné vnímání o dřevěných montovaných domech,“ dodává předseda ADMD.

Zdroj: admd.cz

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email