Fotogalerie: Podívejte se, jak probíhá 20. ročník veletrhu Střechy Praha!

8. 2. 2018

Svátek všech střechařů začal! Také těmito slovy bychom mohli uvést prestižní oborový veletrh Střechy Praha, jehož jubilejní 20. ročník byl zahájen dnes na výstavišti PVA Expo v pražských Letňanech.

Veletrh je v podstatě největší přehlídkou střešních krytin, nosných konstrukčních systémů, izolací, střešních oken, doplňků, okapových systémů, výrobků pro půdní vestavby, obvodových plášťů až po nářadí a nástroje, techniku, osobní pracovní vybavení a realizační firmy s nabídkou pokrývačských, klempířských a tesařských prací.

„Ze skromných začátků vyrostla akce, která má přesah České republiky a s uznáním se o ní mluví i ve vyspělých zemích Evropy,“ uvedl Vladimír Zábranský, jednatel společnosti Střechy Praha. Více o průběhu samotného veletrhu napoví naše redakční fotogalerie.

V souběhu s veletrhem Střechy Praha, který nabídne bohatý doprovodný program také v pátek a v sobotu, se koná veletrh úspor energií a obnovitelných zdrojů Solar Praha, veletrh pro řemeslo, vybavení a bezpečnost práce řemeslníků s názvem Řemeslo Praha a také projekt z oblasti profesionální údržby a renovace povrchů Purpo Praha.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email