Fotovoltaika zdarma od České sítě? Ano, je to možné!

22. 5. 2024

A není to jen prázdný slib či marketingový trik, který z vás má dostat další peníze. Samozřejmě, že vám Česká síť ráda postaví fotovoltaiku za vaše peníze tak jako ostatní společnosti. Ale v případě, že si myslíte, že na ni nemáte peníze anebo to není pro vás, jste u České sítě správně. Možností je hned několik.

První možnost je solární ohřev vody pro důchodce, který celý zaplatí ve většině případů dotace. Podmínky jsou takové, že podpora je jen pro rodinné domy a v domácnosti musí být jen senioři. K zamítnutí podpory vede také čerpání dotací na fotovoltaickou elektrárnu v domácnosti během posledních 10 let. Je důležité mít na paměti, že využitím této dotace se ztrácí možnost čerpat vyšší dotace na větší fotovoltaický systém, který může generovat více energie a umožnit vyšší úspory.

Druhou možností je, že postavíme na vaší nemovitosti fotovoltaickou elektrárnu na naše náklady, a vy nebudete hradit nic! Před stavbou převezmeme vaše odběrné místo a budeme vám dodávat elektrickou energii za předem dohodnutých podmínek. Vy tak získáte energetickou zálohu domu, nikomu nebudete nic dlužit, nic platit navíc, a po 10 letech vám vrátíme odběrné místo i s elektrárnou zdarma. Smluvně GARANTUJEME, že nebudete platit ani o korunu více, než byste platili za elektrickou energii při stejné spotřebě bez fotovoltaické elektrárny. Budete mít velké baterie, elektrickou energii i při výpadku sítě a po uplynutí sjednané doby, dále budete mít kompletní funkční a ozkoušený systém zcela zdarma. Navíc vám odpadnou starosti se servisem celého řešení.

Třetí možností je, že vám Česká síť postaví fotovoltaickou elektrárnu s bateriemi a nabíječkou elektromobilů. Vyřídíme dotace, zajistíme výhodné financování a budeme garantovat, že v následujících 10 letech bude nová platba za energie společně se splátkou fotovoltaické elektrárny snížená o příjem z prodané energie nižší, než by byla platba bez výstavby fotovoltaické elektrárny. V případě, že bychom neměli pravdu, tak vám zbytek dorovnáme. Nikdy tedy nebudete tratit na tom, že máte fotovoltaickou elektrárnu od České sítě.

Stavíme pouze chytrá řešení, založená na podrobných výpočtech. Řídíme a nastavujeme celý systém tak, aby byl ekonomicky co nejvýdělečnější. Můžeme si proto garance s klidným srdcem dovolit. 

A to nejlepší na konec! Stejné podmínky platí jak pro rodinné domy, tak pro bytové domy, firmy, řemeslníky, obce, města, školy, příspěvkové organizace – zkrátka téměř pro všechny. Stačí nám zaslat poslední roční vyúčtování elektrické energie společně s kontaktem, vše propočítáme a připravíme. Spojí se s vámi náš technicko-obchodní zástupce, vše probere a vybere pro vás nejvhodnější variantu.

V případě, že máte obchodního nebo technického ducha, rádi přivítáme další kolegy, nebo firemní partnery na spolupráci. Jak v obchodně-přípravné práci, která je podpořena naším automatickým systémem pro generování nabídek, smluv a ekonomiky projektů, tak hledáme firmy na spolupráci, které mají k našemu oboru blízko. Prodejce a montéry střech, elektrikáře, vodaře, stavební firmy. Za tip na zákazníka nabízíme velice zajímavé provize. V případě potřeby vás kvalitně vyškolíme.

Česká síť – vybrat si nejde líp. www.ceskasit.cz, tel. 777 59 66 69, mail: obchod@ceskasit.cz

Komerční sdělení Česká síť, s.r.o.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email