Střešní krytiny vyrábí nyní Balex Metal i v České republice!

24. 5. 2024

Společnost Balex Metal Group, výrobce sendvičových panelů, ocelových střešních krytin a tepelných izolací, otevřela novou továrnu v Lukách nad Jihlavou v České republice. Továrna je zaměřena na výrobu oblíbených střešních materiálů a využívá automatizované výrobní linky. Závod v Lukách je důležitým výrobním a prodejním místem, které zajišťuje především dodávky produktů v regionu. To je obrovský komfort pro místní partnery a záruka odpovídajícího standardu dodávek, efektivity služeb a servisu.

V Lukách aktuálně vyrábíme výrobky především pro bytovou výstavbu: falcový panel Elegant 2.0, ocelovou střešní taškovou krytinu Spektrum, rovné plechy, trapézové plechy a plechové lemování.

Panel Elegant 2.0 byl vytvořen s myšlenkou, že klasika nezestárne a bude vždy inspirací pro současné architekty. Elegant 2.0 je vylepšenou verzí svého předchůdce. Při navrhování panelu jsme pozvali ke spolupráci nejlepší mistry pokrývání. Připomínky k montáži od nejlepších odborníků v kombinaci s několikaletými zkušenostmi s prodejem panelu Elegant poskytly výsledek nejvyšší kvality – přepracovaný zámek, podříznutí a nové profily zajišťují nejvyšší těsnost, tuhost a bezpečnost v případě sání a tlaku větru, silného deště nebo krupobití.  Panel Elegant 2.0 stejně jako střecha i fasáda v modulech 300 a 510 mm krásně zdůrazňuje tvar moderních i tradičních budov.

Ocelová střešní tašková krytina SPEKTRUM je robustní plechová krytina odolná proti deformaci a chráněná antikorozní vrstvou. Vyrábí se již 30 let a těší se neutuchající oblibě, takže ji lze vidět na milionech metrů čtverečních střech nejen v Polsku. Je k dispozici v široké škále barev a modifikací (délka modulu od 280 do 430 mm, standardně 350 mm). Maximální délka plechu je až 6 500 mm.

Abychom zajistili plnou spokojenost našich zákazníků, máme nyní v Lukách nad Jihlavou skladem mimo jiné i tepelnou PIR-izolaci Thermano v různých tloušťkách. Tepelná izolace Thermano je vysoce kvalitní, revoluční a moderní řešení pro izolaci šikmých a plochých střech, podkroví, stěn i podlah. V naší nabídce najdete desky PIR vyznačující se velmi dobrými izolačními a pevnostními vlastnostmi. Desky PIR Thermano se vyrábí z polyisokyanurátu, vysoce kvalitního materiálu, který je chráněn ze dvou stran obložením z několika polymerových vrstev s podílem hliníku. Desky PIR jsou tak ideálně vhodné v průmyslovém stavitelství a výstavbě bytových domů. Tepelněizolační desky Thermano se vyznačují nízkým koeficientem tepelné vodivosti, a proto má tento materiál velmi dobré tepelněizolační vlastnosti. Izolační desky PIR významně usnadňují eliminaci tepelných mostů. Tepelná izolace Thermano má mnohem lepší izolační vlastnosti než minerální vlna nebo polystyren, a navíc je velmi univerzálním materiálem.

Mimo produkty vyráběné v Lukách nabízí Balex Metal svým zákazníkům široké spektrum dalších produktů pro průmyslovou a bytovou výstavbu, jako jsou například sendvičové panely s PIR a minerálním jádrem, nosné a nízké trapézové plechy, izolační PIR desky Thermano pro střechy, stěny i podlahy, různé typy ocelových střešních krytin pro bytovou výstavbu a mnoho dalšího.

Celý sortiment najdete na našich webových stránkách, k dispozici jsou vám naši obchodní zástupci a pracovníci poboček nejen v Lukách, ale i v Hradci Králové a Plzni.

Více na webu www.balex.eu/cz/.

Komerční sdělení Balex Metal, s.r.o.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email