Inovace: PREFA uvádí na trh variabilní falcovaný šindel DS.19

1. 10. 2019

Lehkost, variabilita a téměř univerzální použitelnost. Přesně tak by se dal ve stručnosti pojmenovat nový produkt PREFA střešní šindel DS.19. Inovované provedení klasického střešního šindele nabízí díky svým rozměrům mnoho možností použití.

Přitom si ale stále zachovává všechny hlavní benefity produktů společnosti PREFA Aluminiumprodukte, jako je vysoká odolnost vůči povětrnostním vlivům, dlouhá životnost a záruka 40 let.

PREFA střešní šindel DS.19 patří k benjamínkům portfolia střešních krytin značky PREFA Aluminiumprodukte. Jeho rozměry 480 x 262 milimetrů v položené ploše ho přímo předurčují k variabilnímu použití jak u malých objektů, tak u velkých staveb. Díky střídmému a elegantnímu vzhledu je střešní šindel DS.19 ideální pro použití na klasické střechy i na moderní projekty.

Střešní šindel DS.19 je vhodný k použití na střechy se sklonem již od 17 stupňů, což přináší širší možnosti pokládky v rámci segmentu skládaných střešních krytin. Inovovaný šindel také vyniká mimořádnou lehkostí (2,75 kg/m2), takže zbytečně nezvyšuje celkovou hmotnost střechy ani tlak na konstrukci domu.

Stejně jako ostatní produkty značky PREFA vyniká dlouhou životností a extrémní odolností vůči povětrnostním vlivům, především díky systému „drážka v drážce“ a skrytému systému kotvení k podkladu.

Falcovaný střešní šindel DS.19 je vyroben z barevného legovaného hliníku o tloušťce 0,7 mm a k dostání je v celkem devíti základních barevných odstínech v povrchové úpravě P.10, včetně například mechově zelené, tmavě červené, břidlicové či v populární antracitové barvě. Na PREFA střešní šindel DS.19 se rovněž vztahuje čtyřicetiletá záruka na stálobarevnost a jakost materiálu.

Zdroj: tisková zpráva společnosti PREFA Aluminiumprodukte

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email