Konference Izolace 2022 opět nabídne užitečné informace

23. 2. 2022

Po roce pauzy se opět koná „živá“ konference Izolace 2022. Situace s pandemií se naštěstí umoudřila, a tak je možné se opět setkat. Věříme, že tuto příležitost využijete k načerpání nových informací a také k navázání nových kontaktů.

Registrace probíhá online na: www.izolace.cz/konference/registrace/

Konference se koná 3. března 2022 od 9.00 do cca 17.00 v konferenčním sále veletržního areálu (PVA EXPO) v Letňanech (Beranových 667, Praha 9).

Téma 23. konference Izolace 2022:

Konstrukční řešení a konstrukční detaily v plochých střechách

Konference se každý rok účastní okolo 150 posluchačů pracujících v celém spektru stavebnictví – od projektantů, přes prováděcí firmy až po zástupce generálních dodavatelů českých stavebních firem. Připravený program konference poskytne posluchačům z řad odborné veřejnosti informace, které obvykle nejsou publikované, a tak je obtížné je získat jinou cestou. Přitom jsou užitečnými pomocníky při rozhodování v praxi.

Odborný obsah bude mít i letos vítaná odlehčení. Při nich se stejně jako v minulosti bude pomáhat dobré věci, kdy část z vložného poputuje na konto občanského sdružení Dílna Eliáš.

V rámci konference také proběhne předání cen studentům vysokých škol za nejlepší práci zaměřenou na střechy, a to v rámci 11. ročníku Memoriálu Antonína Fajkoše. Ani tentokráte nebude také chybět předání Řádu Zlatého hořáku a ocenění Malovaný háček těm, kteří se pro izolace narodili, jsou v nich dlouhá léta činní a tento obor se díky jim posunul dále.

Účastníci konference se mohou těšit na: drobné občerstvení, propagační materiály, 1x vstupenku na veletrh Střechy Praha, a hlavně na bohatý odborný program a veškeré zázemí, které v rámci konference nabízíme.

Hlavním organizátorem konference je společnost A.W.A.L. s.r.o. Hlavním mediálním partnerem je odborný internetový portál Izolace.cz. Konference se koná pod záštitou ČKAIT. Konference je zařazena do programu celoživotního vzdělávání ČKAIT a ČKA.

Další aktuální informace naleznete na www.izolace.cz.

Na setkání s Vámi se těší Ing. Marek Novotný, Ph.D., odborný garant konference a s ním všichni, kdož se na přípravě konference Izolace 2022 podílejí.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email