Načerpejte inspiraci během Dne otevřených dřevostaveb!

9. 9. 2019

Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD) zve na již 6. ročník akce „Den otevřených dřevostaveb“, který se bude konat v sobotu 5. října 2019.

V rámci akce si mohou návštěvníci po celé České republice prohlédnout rozestavěné i dokončené dřevostavby a výrobní závody členů ADMD. Jedná se o stavební firmy splňující certifikaci zaručující kvalitu stavby.

Jednotlivé domy budou zdarma zpřístupněny v sobotu 5. října 2019 od 10:00 do 17:00 za přítomnosti odborníků z realizačních firem.

Zájemci z řad laické i odborné veřejnosti se tak budou moci přesvědčit o kvalitní a pečlivé práci certifikovaných dřevostavitelů, získat důležité technické informace a také nabrat inspiraci při výběru svého nového domu.

Zúčastněné stavby budou postupně představovány na facebookové události.

Každoročně lze navštívit okolo 40 staveb po celém Česku. Kompletní seznam návštěvních míst bude zveřejněn 17. 9. 2019 na webu www.DenDrevostaveb.cz.

„Cílem akce je přiblížit proces výstavby kvalitních dřevostaveb a pomoci s výběrem vysněného domu. Věříme totiž, že spokojené bydlení začíná kvalitním návrhem dřevostavby od prověřených členů naší asociace,“ říká Lenka Trandová, ředitelka ADMD.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email