Ocenění Zlatá taška na veletrhu Střechy Praha získaly dvě firmy

12. 2. 2018

Tradiční součástí veletrhu Střechy Praha je ocenění Zlatá taška, které každoročně uděluje odborná porota. Letos vybírala vítěze ze 14 přihlášených exponátů.

Výherci soutěže Zlatá taška 2018 se staly společnosti ABC American Bohemian Corporation za soutěžní exponát Světlovod Sunizer Superglass se speciálně tvarovanou a vrstvenou 3D kopulí a Wippro GmbH za FDA výlez na ploché střechy.

Porota také udělila dvě čestná uznání, a to firmě Bramac střešní systémy za produkt Quadro Acoustic S a společnosti „Umyjem to“ za systém odstranění graffiti.

Do soutěže Zlatá taška mohou výrobci přihlásit novinky, které jsou svými parametry srovnatelné se světovou úrovní, přinášejí pokrok a určují trend vývoje v oboru, mají zajímavé technické řešení, netradiční nápad, nabízí mimořádnou kvalitu za přijatelnou cenu, jsou zajímavé z ekologického hlediska, zaručují chemickou a biologickou nezávadnost, jsou energeticky úsporné a mají obecné vlastnosti charakterizující šetrný vztah k životnímu prostředí.

Na kompletní zpravodajství z 20. ročníku veletrhu Střechy Praha se můžete těšit v březnovém vydání časopisu Střechy-Fasády-Izolace.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email