Online konference: Současné lehké obvodové pláště, okna, dveře – zkušenosti z praxe

17. 3. 2021

V pořadí již 14. národní konference České komory lehkých obvodových plášťů (ČKLOP), která se bude konat online 31. března 2021 od 9:00 do 16:00, je věnována výhradně praxi v oboru lehkých obvodových plášťů, oken a dveří, a to z různých úhlů pohledu. Proto letos nese název Současné lehké obvodové pláště, okna, dveře – zkušenosti z praxe.

Každá přednáška bude věnována zkušenostem z praxe. Jednou z pohledu projektanta a jeho projektové dokumentace, podruhé z pohledu výrobce nebo zhotovitele stavby, potřetí z pohledu certifikační instituce. Současně jsou do programu zařazeny přednášky o nastupujících technologiích, jakou jsou sklovláknobetonové fasádní prvky nebo barevný potisk fasádních skel.

Cílem konference je otevřeně hovořit o skutečné praxi na stavbách a otevírat nejen pozitivní, ale i negativní témata. Za tím účelem vystoupí jak čeští odborníci, tak i dva zahraniční hosté z ateliéru Zaha Hadid a ift Rosenheim. Odpolední panelová debata pak poskytne větší prostor na diskuzi a dotazy z pléna.

Vstupné na konferenci je zdarma. Odkaz pro sledování online přenosu bude včas odesílán e-mailem a zároveň zveřejněn zde. Již zveřejněný Program konference pak umožňuje naplánovat sledování daných přednášek, které Vás zajímají.

Zdroj: ČKLOP

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email