Osobností střechařského oboru se stala Eva Hellerová

12. 2. 2020

Prestižní profesní ocenění „Osobnost střechařského oboru“ udělili pořadatelé 22. ročníku veletrhu Střechy Praha Evě Hellerové, která je zkušenou technickou poradkyní se specializací na střechy a střešní pláště.

Eva Hellerová se mimo jiné aktivně podílela na vzniku střechařských norem, spolupracuje s Cihlářským svazem i Cechem klempířů, pokrývačů a tesařů, je členkou redakční rady odborného časopisu Střechy-Fasády-Izolace, zasedá v porotě oborových soutěží, školí, konzultuje a pomáhá každému, kdo má zájem dělat řemeslo poctivě a z kvalitních materiálů.

„Díky své odbornosti je velmi žádanou osobou pro přednášení, protože dovede lidi oslovit jako málokdo, a její přednášky jsou vždy magnetem v celém programu. Za 30 let činnosti v oboru toho pro střechy udělala opravdu hodně. Střechy jsou zkrátka její vášní, což potvrdí každý, kdo ji zná. Za to všechno oprávněně získala ocenění Osobnost střechařského oboru 2020,“ uvedli pořadatelé veletrhu Střechy Praha.

Ocenění „Osobnost střechařského oboru“ se uděluje od roku 2014. Jeho držiteli se postupně stali Jozef Oláh, Vojtěch Stokláska, Richard Mlýnek, Jiří Vrňata, Alena Georgiadisová a Marek Novotný.

Zdroj: Střechy Praha

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email