Pozvánka na veletrh DACH+HOLZ International 2022

13. 6. 2022

Veletrh DACH+HOLZ International 2022 se bude letos konat v Kolíně nad Rýnem od 5. do 8. července.

Mezinárodní veletrh DACH+HOLZ se koná každé dva roky, přičemž místo konání se střídá na výstavišti ve Stuttgartu a Kolíně nad Rýnem. Jako průmyslové místo setkání pokrývačských a tesařských řemeslníků nabízí všechny oblasti produktů a služeb pro budovy: dřevostavby a dokončovací práce, střešní, stěnové, těsnicí a klempířské technologie. Veletrh oslovuje především tesaře, pokrývače, klempíře, architekty, projektanty a inženýry. Veletrhu se účastní přes 450 vystavovatelů z 20 zemí.

„Těšíme se na letní vydání DACH+HOLZ International. Společně s našimi vystavovateli, asociacemi a partnery zajišťujeme mimořádně vzrušující program se spoustou zážitků. Nikde jinde si nemůžete vyměňovat nápady v uvolněné atmosféře a získávat nové zkušenosti s pestrým doprovodným programem. Veletrh DACH+HOLZ nabídne tento široký záběr začátkem července – dobrý důvod pro řemeslné podniky, aby si letos naplánovaly svůj podnikový výlet do Kolína nad Rýnem!“ říká Robert Schuster, vedoucí manažer veletrhu DACH+HOLZ.

Termín v červenci umožňuje nejen spolehlivější plánování pro všechny zúčastněné, jsou zde i nové možnosti, jako jsou atraktivní doprovodné programy na venkovní ploše. Veletrh DACH+HOLZ International se stane největším německým průmyslovým vrcholem této sezony.

Návštěvníci uvidí např. Mistrovství Evropy v tesařství 2022, který bude probíhat souběžně s veletrhem v hale 7. Návštěvníci veletrhu se mohou těšit také na další velkolepou akci: STIHL Timbersports Show – ta se bude konat po čtyři dny veletrhu ve venkovním areálu.

Jednodenní zlevněné vstupenky lze pořídit online na www.dach-holz.com.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email