Startuje další ročník soutěže o mistrovské dílo Cechu KPT ČR

18. 12. 2020

Posláním Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů ČR je nenechat zaniknout řemeslný um. Jen tak budou jednou všechny střechy v naší zemi překrásné a 100% funkční. Do této kategorie ale už dnes patří mnoho střech. Jsou dílem „mistrů řemesla“ a jejich práce je vzorem jak pro investory, aby viděli, jak má střecha vypadat, tak pro ostatní realizační firmy, že to opravdu jde.

Také v roce 2020 vznikaly nové střechy a jistě je mezi nimi mnoho těch „mistrovských“. Pokud k nim patří i „Vaše“ realizace, tak se s ní nezapomeňte pochlubit! Stačí se přihlásit do soutěže Cechu KPT „O mistrovské dílo“.

Soutěžit může kterýkoliv řemeslník, realizační firma nebo odborné učiliště z České republiky. Stačí, aby poslali vyplněnou přihlášku, 2 fotky hotového díla a 3 fotky detailů z realizace na emailovou adresu: cech@cech-kpt.cz.

O objektivitu hodnocení nemusíte mít obavy! Soutěž je anonymní, takže nezapomeňte, že z fotografií nesmí být patrna realizační firma.

Soutěží se v kategoriích:

– Mistrovské dílo v oboru klempíř – Memoriál Jiřího Krmáška

– Mistrovské dílo v oboru pokrývač

– Mistrovské dílo v oboru tesař

Podrobnější informace vám poskytne Cech KPT ČR (tel. +420 725 137 590, e-mail: cech@cech-kpt.cz) a na jeho webových stránkách najdete i přihlášku.

…a to nejdůležitější na konec – uzávěrka přihlášek je 10. 2. 2021!!!

Cech KPT ČR

Foto: přehled objektů soutěžících v předchozím ročníku

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email