Stavební veletrh Brno 2022 se blíží

5. 4. 2022

Stavební veletrh Brno, veletrh Dřevo a stavby Brno a veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX se na brněnském výstavišti budou konat 21. – 23. dubna 2022. Jedním z hlavních témat, které se bude prolínat jak výstavními expozicemi, tak i doprovodným programem a nezávislým poradenstvím, budou úspory.

Průvodce úsporami bude programovým tahákem úspěšného festivalu architektury. K účasti jsou zváni stavebníci novostaveb, majitelé domů i vlastníci bytových jednotek. Pravý potenciál dřevostaveb bude na výstavišti prezentovat Asociace dodavatelů montovaných domů. Bohatý program a exhibice stavebních prvků návštěvníkům pomůže s výběrem správných technických parametrů a s dílčími kroky realizace jejich vysněného bydlení.

Nová zelená úsporám je v kurzu

Státní fond životního prostředí ČR patří k tradičním účastníkům Stavebního veletrhu Brno a chybět nebude ani letos. V pavilonu V představí aktuální nabídku dotací z programu Nová zelená úsporám, který v době rostoucích výdajů za bydlení dokáže ušetřit i stovky tisíc korun. Pokud se o dotace zajímáte a nevíte, jak na to, zastavte se na poradenském stánku SFŽP.

Praktické informace pro návštěvníky

Místem konání veletrhů je pavilon V. Pro návštěvníky budou k dispozici Hlavní vstup a vstup – pavilon E. Zaparkovat lze v zastřešeném parkovacím domě EXPOPARKING, ležícím přímo u 4. brány naproti pavilonu E. Dále je pro cestující vozem připraveno velkokapacitní parkoviště přímo v areálu výstaviště. Ve čtvrtek a v pátek bude veletrh otevřen od 9 až do 18 hodin, ale v sobotu jen od 9 do 17 hodin.

Registrace a prodej vstupenek online

Nejpohodlnější způsob registrace vstupenky nebo nákupu vstupenky je k dispozici na etickets.bvv.cz/cs. Při nákupu on-line je základní vstupenka pouze za 100 Kč, na místě bude stát 150 Kč. Po vyplnění obdržíte voucher s čárovým kódem, s kterým můžete vejít turnikety přímo na brněnské výstaviště.

Více informací najdete na webu: www.bvv.cz/stavebni-veletrh-brno/

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email