Střecha s pálenou klasikou… Která se povedla nejvíce?

25. 4. 2018

Krásné prostředí zámku Valeč na Vysočině bylo důstojnou kulisou pro vyhlášení výsledků 13. ročníku soutěže Tondach Pálená střecha 2017. Proběhlo ve čtvrtek 15. března 2018 a na výsledky byly zvědavé dvě stovky pokrývačů, které se sešly v sále.

Do soutěže bylo přihlášeno celkem 245 střešních realizací, které byly dokončeny v roce 2017 a na nichž byla použita pálená krytina vyrobená společností Tondach. Rozděleny byly do tří soutěžních kategoriích, a to Rodinné domy a obytné stavby, Historické stavby a Veřejné budovy.

Všechny realizace byly jako obvykle posuzovány anonymně, aby byla zachována nezávislost při hlasování. Ujala se jej porota složená z odborníků řad projektantů, soudních znalců, specialistů z vysokých škol, zástupce Cechu KPT ČR a také techniků firmy Tondach. Nechyběli ani redaktoři z odborného tisku jako záruka objektivity hodnocení.

V každé kategorii byly odměněny tři nejlepší projekty jejichž zhotovitelé si odnesli poukazy na odběr střešní krytiny. A kteří řemeslníci či firmy to letos byly?

To se dozvíte v kompletním článku z dubnového vydání časopisu Střechy-Fasády-Izolace. Dostupné je online nebo v tištěné podobě formou předplatného.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email