STŘECHY PRAHA ONLINE 2021 ve dnech 26. a 27. února

22. 2. 2021

Veletrh Střechy Praha se ve své tradiční podobě vzhledem k pandemii nemůže uskutečnit. Proto jsme připravili platformu, která zprostředkuje kontakt mezi vystavovateli a návštěvníky nově v ONLINE prostředí.

Virtuální veletrh pro střechy, stavbu a úspory energií STŘECHY PRAHA se uskuteční 26. a 27. února 2021, vždy od 9 do 18 hodin, na adrese online.strechy-praha.cz.

Vystavovatelé osloví návštěvníky bez omezení a bez rizika pro své zaměstnance prostřednictvím funkčních virtuálních stánků. Připraveny jsou 3 základní typy stánků. Vystavovatelé si do stánku jednoduše vloží své materiály s možností stahování, umístí své referenční fotky či instruktážní videa. Ve stánku lze uspořádat soutěž pro návštěvníky, generovat slevové vouchery či připravit další marketingové aktivity. Svou nabídku firmy představí v reálném čase jako při tradičním „kamenném“ veletrhu. S návštěvníky mohou komunikovat naživo, a přitom bezpečně přes chat či videohovory.

Návštěvníci budou mít vstup zdarma a mohou se v klidu a z pohodlí svého domova či kanceláře dozvědět potřebné informace od vystavujících firem. Připraven bude doprovodný program přednášek a webinářů na zajímavá témata, poradenství a soutěže. Návštěvník potřebuje pouze počítač, tablet nebo telefon a připojení k internetu.

Každý, kdo navštíví online veletrh Střechy Praha, získá navíc vstupenku v hodnotě 100 Kč zdarma na tradiční soubor veletrhů Střechy-Solar-Řemeslo Praha 2022 v Praze-Letňanech.

I když se tentokrát nemůžeme potkat osobně, snažíme se zachovat jiným způsobem kontakt mezi vystavovateli a návštěvníky. Aby i v nelehké době mohli díky moderním technologiím navázat potřebné osobní vztahy.

Volná vstupenka na online veletrh Střechy Praha je k dispozici po vyplnění registrace na:

www.strechy-praha.cz

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email