Tesařské stroje Mafell na veletrhu Střechy Praha

21. 2. 2022

Nejistá doba posledních dvou let a s ní spojená různá covidová opatření bohužel komplikují jakékoliv výstavy a veletrhy. Letos plánovaný veletrh Střechy Praha už svůj prvotní termín přesunul na začátek března, a tak doufáme, že další změna nebude potřeba a všichni se tam opět potkáme.

Firma Mafell, jak již je dlouholetým zvykem, potvrdila svoji účast i na tomto ročníku. Na ploše 50 metrů čtverečních veletržního stánku chce opět představit to nejlepší ze své produkce v oblasti tesařských a truhlářských strojů. V doprovodném programu v Tesařské aréně pak bude i několik živých přednášek o těchto dokonalých strojích.

Na co konkrétně se můžete těšit? V prvé řadě to je kompletní řada okružních pil od nejmenší KSS 300 se čtyřcentimetrovým prořezem až po respekt vzbuzující největší model na trhu s označením MKS 185 s prořezem 18,5 cm. Perfektní zpracování, jednoduché nastavení a ovládání, které je vždy správně po ruce, dlouhá životnost i bezkonkurenční výkon těchto pil již před mnoha lety stanovily vysoké měřítko. Název Mafell se vžil do povědomí lidí pracujících se dřevem natolik, že téměř všichni toto označení běžně používají i pro okružní pily jiných výrobců.

V oblasti frézování můžete naživo vidět nejnovější a vzhledem k oblíbenosti stále nedostatkovou frézku NFU 50, ale samozřejmě i větší sedlovou frézku ZK 115. Jako na jediném letošním veletrhu bude vystaven i největší stroj z produkce Mafell – čepovací frézka ZAF 250. Chybět nebude ani přesná řetězová pila ZSX 400, dlabačky a drážkovací zařízení. Pro truhláře to bude stolní pila Erika, oblíbená přímočará pila P1 i ponorné pily, dvojité kolíkovačky, excentrické brusky, vysavače i řada AKU-strojů.

Těšit se můžete rovněž na žhavou novinku v produkci Mafell, která bude poprvé představena právě na veletrhu Střechy Praha! Nechte se překvapit a navštivte nás na veletržním stánku!


Článek Jiřího Bartoše původně vyšel v únorovém čísle časopisu Střechy-Fasády-Izolace, které je k objednání formou předplatného nebo v online verzi na Floowie.cz, kde najdete také archiv časopisu.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email