Tradiční veletrh Dach + Holz 2018 bude hostit Kolín nad Rýnem

26. 1. 2018

Tradiční veletrh Dach + Holz, určený pokrývačům a tesařům z celé Evropy, proběhne od 20. do 23. února 2018, poprvé na výstavišti v Kolíně nad Rýnem. Na veletrh se již zaregistrovali vystavovatelé z 27 zemí. K dispozici jim budou čtyři haly s venkovními plochami.

Jedním z cílů nadcházejícího veletrhu bude digitalizace, která bude hrát významnou roli také na souběžně probíhajícím diskuzním fóru. Kromě digitalizace se každý den veletrhu zaměří na jedno klíčové téma v oboru, kterým budou bytová výstavba, protipožární ochrana a zelené střechy.

Dalším významným tématem veletrhu bude bezpečnost práce. Návštěvníci se dozvědí o nových právních předpisech, zatímco sdružení budou demonstrovat řešení těchto problémů. V hale 9 pak bude speciální výstava, kde bude mít každý možnost si nové bezpečnostní systémy vyzkoušet v praxi.

Zvláštní výstava bude propojovat vodárenství s plochými střechami a odvodňovacími systémy, což jsou oblasti, které k sobě patří. Kromě toho se návštěvníci veletrhu mohou těšit na tradiční akci, kterou je kongres architektů, projektantů, a řemeslníků. Více informací o veletrhu: www.dach-holz.com.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email