Veletrh Střechy Praha 2023 byl zahájen

9. 2. 2023

Slavnostní zahájení 24. ročníku veletrhu Střechy Praha 2023 proběhlo ve čtvrtek 9. 2. dopoledne v Konferenčním sále PVA EXPO PRAHA Letňany.

Zahájení se zúčastnili vystavovatelé, novináři a významní hosté: vrchní ředitel ministerstva průmyslu a obchodu Eduard Muřický, ředitel Státního fondu životního prostředí Petr Valdman, předseda představenstva Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR Josef Jaroš, generální ředitelka Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR Eva Svobodová, předseda Úřadu průmyslového vlastnictví Josef Kratochvíl, technický ředitel Centra stavebního inženýrství Petr Kučera, cechmistr Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů ČR Ivan Dvořák, za Cech strecharov Slovenska Milan Palko a další hosté.

Za spoluorganizátory veletrhů se zúčastnili jednatelé společnosti Střechy Praha s.r.o. Vladimír Zábranský a Vratislav Kroc, spolu s ředitelkou společnosti Jitkou Šefránkovou, a za hostitele místopředseda představenstva a generální ředitel ABF a.s. Martin František Přívětivý.

Poděkovali za celý realizační tým vystavovatelům, zástupcům všech řemeslných cechů a profesních společenstev, a také všem partnerům za jejich aktivní účast a spolupráci při přípravách veletrhu.

24. ročník veletrhu Střechy Praha probíhá až do soboty 11. 2. 2023 na výstavišti v Praze-Letňanech, kde opět nabídne mnoho aktuálních témat. Veletrh s tradičně vysokou návštěvností odborné i laické veřejnosti se uskuteční, stejně jako v minulých letech, v souběhu s veletrhy Solar Praha, Řemeslo Praha a Festivalem dřeva a nářadí.

Zdroj: Střechy Praha

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email