Veletrh Střechy Praha byl opět impozantní. Navštívilo jej přes 25 tisíc lidí!

22. ročník veletrhu STŘECHY PRAHA, který se konal ve dnech 6. až 8. února na výstavišti PVA Expo v Letňanech, přivítal spolu se souběžnými veletrhy přes 25 tisíc návštěvníků. Opět se tak potvrdil neustále rostoucí zájem veřejnosti o komodity, které veletrhy nabízejí.

Na 170 výrobců a dodavatelů z osmi zemí představilo své novinky v oblasti střešních materiálů, konstrukcí, fasád, izolací, nářadí a solárních systémů.

Dalších 170 firem se prezentovalo v oboru dřevostaveb, nízkoenergetických a pasivních domů, včetně zdrojů vytápění v rámci souběžných veletrhů FOR PASIV, FOR WOOD a FOR THERM. Celková hrubá výstavní plocha činila 17 600 m2.

Vyzdvihnout je potřeba i luxusní a velkolepé expozice vystavujících firem, včetně menších stánků propracovaných do detailů. Celkový dojem z veletrhu byl tak opět impozantní.

Za celý organizační tým veletrhu dovolte poděkovat všem vystavovatelům a návštěvníkům za velkolepou účast na 22. ročníku veletrhu STŘECHY PRAHA 2020. Děkuji též všem, kteří se každoročně podílejí na přípravách doprovodných programů, za vynikající spolupráci a odbornou pomoc.

Těším se opět za rok s Vámi na shledanou v únoru na veletrhu STŘECHY PRAHA 2021!

Ing. Jitka Šefránková
ředitelka veletrhu

Kompletní závěrečnou zprávu si můžete přečíst či stáhnout na webu veletrhu Střechy Praha.