Veletrh Střechy Praha byl opět impozantní. Navštívilo jej přes 25 tisíc lidí!

20. 2. 2020

22. ročník veletrhu STŘECHY PRAHA, který se konal ve dnech 6. až 8. února na výstavišti PVA Expo v Letňanech, přivítal spolu se souběžnými veletrhy přes 25 tisíc návštěvníků. Opět se tak potvrdil neustále rostoucí zájem veřejnosti o komodity, které veletrhy nabízejí.

Na 170 výrobců a dodavatelů z osmi zemí představilo své novinky v oblasti střešních materiálů, konstrukcí, fasád, izolací, nářadí a solárních systémů.

Dalších 170 firem se prezentovalo v oboru dřevostaveb, nízkoenergetických a pasivních domů, včetně zdrojů vytápění v rámci souběžných veletrhů FOR PASIV, FOR WOOD a FOR THERM. Celková hrubá výstavní plocha činila 17 600 m2.

Vyzdvihnout je potřeba i luxusní a velkolepé expozice vystavujících firem, včetně menších stánků propracovaných do detailů. Celkový dojem z veletrhu byl tak opět impozantní.

Za celý organizační tým veletrhu dovolte poděkovat všem vystavovatelům a návštěvníkům za velkolepou účast na 22. ročníku veletrhu STŘECHY PRAHA 2020. Děkuji též všem, kteří se každoročně podílejí na přípravách doprovodných programů, za vynikající spolupráci a odbornou pomoc.

Těším se opět za rok s Vámi na shledanou v únoru na veletrhu STŘECHY PRAHA 2021!

Ing. Jitka Šefránková
ředitelka veletrhu

Kompletní závěrečnou zprávu si můžete přečíst či stáhnout na webu veletrhu Střechy Praha.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email