20 let spolupráce se spolehlivým partnerem

22. 1. 2024

Firma Helena Hanzlová KOH-I-NOOR loni oslavila 20. výročí spolupráce se společností EUROFAST. Se svými zkušenostmi a know-how budovaným v průběhu let je EUROFAST spolehlivým partnerem v řešeních mechanického kotvení izolací plochých střech a obvodového pláště budov.

Pro ploché střechy nabízejí řešení mechanického upevnění pružných střešních hydroizolačních membrán a izolací. Na opláštění poskytují řešení mechanického upevnění sendvičových panelů, kovových prvků a plechů. Spojovací prvky hrají zásadní roli v celkové kvalitě a bezpečnosti systémů plochých střech a opláštění budov i navzdory skutečnosti, že tyto prvky tvoří relativně malou část celkové konstrukce.

Společnost EUROFAST je výrobcem přední značky Eurofast® a firmou poskytující kompletní technické poradenství pro mechanické kotvení plochých střech a opláštění budov. Snaží se co nejvíce odlehčit zákazníkům v jejich procesu hledání vhodného nejlepšího řešení mechanického upevnění pro jejich konkrétní situaci. To zajišťuje, že každý plášť budovy je upevněn podle nejvyššího možného standardu.

Tato společnost poskytuje komplexní technické poradenství a nabízí ucelený balíček služeb pro podporu zákazníků v každém kroku procesu upevnění novostavby i rekonstrukce.

Přehled podpory a služeb, které Fa Helena Hanzlová (EUROFAST) poskytuje:

– podpora na místě výstavby,
– výpočty zatížení větrem,
– výtažné zkoušky,
– kotevní plán,
– pronájem instalační techniky.

V letošním roce Helena Hanzlová KOH-I-NOOR a EUROFAST navyšují sklady na dvojnásobnou kapacitu oproti současnému stavu. Prostřednictvím rychlých dodávek ze skladu umožňují zákazníkům udržovat vlastní skladové zásoby na minimu. Pro zákazníka to znamená snížení skladových zásob a v důsledku toho úsporu nákladů.

S otevřením nového skladu se také rozšíří výroba a strojní vybavení na předmontáž kotevních prvků. Kromě toho se zřizuje zcela nová linka práškového lakování, což umožní plnit přání zákazníků ještě rychleji. Aby zákazník vždy dostával vysoce kvalitní produkty, je kvalita výrobních procesů a produktů neustále sledována, vyhodnocována a garantována. Díky vlastnímu Centru kvality je EUROFAST schopen rychle reagovat i v případě zjištění případných odchylek od standardu. Cílem je i nadále nabízet zákazníkům nejvyšší možnou kvalitu.

Kvalita se odráží i v certifikacích, kterých EUROFAST dosáhl. Evropská legislativa stanovila směrnice pro technická schválení stavebního výrobku, jejichž výsledkem je evropské technické schválení (ETA). Eurofast získal potřebné certifikáty ETA jak pro plochou střechu (ETA-23/0651), tak pro kompletní řadu spojovacích prvků opláštění budov (ETA-16/0734 & ETA-16/0739). To znamená, že tyto spojovací prvky splňují směrnice CE a nesou označení CE.

Kromě ETA roste na trhu i význam schválení FM Approval. Tato přední americká značka kvality je uznávána mnoha mezinárodními společnostmi po celém světě jako požadovaný údaj o kvalitě a bezpečnosti. To vytváří rostoucí poptávku po FM Approval certifikovaných produktech a systémech. EUROFAST nabízí širokou škálu upevňovacích prvků certifikovaných dle FM pro připevnění systémů plochých střech.

Trvalý rozvoj a zlepšování

V současné době je velmi důležitým tématem udržitelnost, která hraje podstatnou roli v rozhodovacím procesu výběru správných partnerů. EUROFAST má již svá vlastní EPD (Environmental Product Declarations) pro ploché střechy i opláštění budov. Deklarace EPD poskytují cenné informace o dopadu výrobků Eurofast® na životní prostředí během jejich životního cyklu.

Ať už má zákazník jakýkoli projekt pro upevnění, Helena Hanzlová KOH-I-NOOR (Eurofast) jej podporují při hledání nejvhodnějšího řešení mechanického upevnění pro konkrétní situaci tak, aby každý plášť budovy mohl být připevněn kvalitně.

Helena Hanzlová KOH-I-NOOR (Eurofast) přemýšlí o možnostech a každý den se snaží být o něco lepší.  Jsou si vědomi rozmanitosti v projektech, upevněních a souvisejících požadovaných řešeních, vývoji v průmyslu a ve světě. S ohledem na tyto body lze předpokládat trvalý rozvoj a zlepšení. V důsledku toho budou důležitá témata, jako je udržitelnost, hrát v budoucnu ještě větší roli.

Stručně řečeno, firmy Helena Hanzlová KOH-I-NOOR a EUROFAST budou i nadále pokračovat v hledání nových trendů, aby mohly i v budoucnu úspěšně a zodpovědně spolupracovat a zůstaly partnerem pro všechny zákazníky v řešení mechanického kotvení střech a opláštění budov.

Komerční sdělení Helena Hanzlová KOH-I-NOOR

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email