Balex Metal: Výrobce moderních stavebních materiálů

31. 1. 2024

Společnost Balex Metal se řadí mezi přední výrobce stavebních materiálů. Za naším mottem „STAVÍME SPOLU“ se skrývá 30 let zkušeností.

Balex Metal je součástí mezinárodní skupiny Kingspan a již 30 let dodává řešení pro průmyslovou, bytovou i zemědělskou výrobu nejen v Polsku, ale i do dalších desítek zemí.

V nabídce Balex Metal najdete více jak 40 výrobků různých kategorií. Od sendvičových panelů Balextherm, tepelně izolačních desek Thermano, přes střešní ocelové krytiny, falcované panely Elegant 2.0, nosné i krycí trapézové plechy po prémiový okapový systém Zenit, profily válcované za studena, klempířské a lemovací prvky, příslušenství nebo rovný plech ve svitcích nebo tabulích.

V Evropě máme několik výrobních závodů. Novinkou je otevření výrobního závodu Balex Metal v Lukách nad Jihlavou v České republice. Snažíme se být co nejblíže našim zákazníkům, abychom jim byli schopni poskytnout co nejlepší servis. To bylo jedním z důvodů pro výstavbu výrobního závodu v České republice.

Základ nabídky Balex Metal tvoří výrobky, které jsou vyráběny v souladu s požadavky na snižování emisí škodlivin do ovzduší, což ve velké míře ovlivňuje mimo jiné i správná tepelná izolace budov. Výrobky jako jsou izolační PIR desky Thermano Roof, Thermano Floor, Thermano Agro, Thermano Compact nebo novinka Thermano GK – PIR deska s integrovanou sádrokartonovou deskou jsou ideální výrobky, které ovlivňují energetickou účinnost staveb. Jsou odolné vůči vlhkosti, vodě, chemikáliím, plísním, hmyzu a hlodavcům. Jejich použití výrazně snižuje náklady na vytápění i chlazení.

Naše společnost neustále pracuje na vývoji nových výrobků, které přinášejí úsporu nákladů na energie a jsou ohleduplné vůči životnímu prostředí v rámci projektu Planet Passionate, ale dbá i na jejich funkčnost a estetiku.

Důkazem toho jsou novinky v bytové výstavbě, a sice modulární krytiny Astra a Elipsa a falcovaný panel Elegant 2.0 s antikondenzační úpravou. Tyto výrobky nyní rozšířily kolekci střešních krytin pro bytovou výstavbu, jejíž součástí jsou i ocelová krytina Horyzont, Spektrum nebo modulová střešní taška Panorama a falcovaný panel Elegant 2.0 v mnoha barevných provedeních i povrchových úpravách se zárukou až 55 let (Cesar PUR 55).

Architektonicky zajímavým prvkem je další novinka v našem sortimentu – PIR BŘIDLICOVÝ SENDVIČOVÝ PANEL s designem břidlice. Jeho univerzální použití pro střechy i stěny z něj dělá nadčasový výrobek.

Všechny tyto novinky, a nejen ty, najdete na našem stánku č. 305, hala 3 na veletrhu STŘECHY–SOLAR–ŘEMESLO od 15. 2. do 17. 2. 2024 na výstavišti PVA EXPO Praha Letňany, kde se na Vaši návštěvu těší tým BALEX METAL.

Komerční sdělení Balex Metal, s.r.o.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email