Budmat představuje inovativní okapový systém Flamingo iQ

Okapový systém Flamingo iQ je hranatý ocelový okapový systém se skrytým upevněním a je reakcí firmy Budmat na aktuální trendy v architektuře. Hranaté okapové systémy propůjčují střešním realizacím zcela nový vzhled, proto jsou často doporučovány projektanty. Perfektně se hodí pro všechny typy střešních systémů, a to jak pro rekonstrukce, tak i pro novostavby. Jedná se o nové řešení moderního vzhledu i praktičnosti.

Inovativním řešením, použitým u systému Flamingo iQ, je skrytý hák, montážní prvky nejsou viditelné, což umožňuje systému Flamingo iQ úspěšně konkurovat skrytým okapovým systémům dostupným na trhu. Skrytý hák je k dispozici ve dvou verzích, jako fasádní nebo jako hák na krokev.

Flamingo iQ je nejen mimořádně estetický, ale také velmi odolný, což se projevuje vysokou odolností proti deformacím a zajišťuje, že na rozdíl od jiných okapových systémů se Flamingo iQ nedeformuje a vždy si zachovává bezchybnou přímou linii. Výsledkem je rovný, dokonalý vzhled.

Pro upevnění Flamingo IQ je k dispozici celkem pět různých háků, takže si můžete vybrat správné řešení pro danou realizaci. Žlabový systém Flamingo iQ v sobě spojuje vizuální dokonalost s funkčními vlastnostmi, rovněž také dokáže zachytit více vody než jiné ocelové žlaby dostupné na trhu ve své kategorii.

Systém se zárukou až 40 let

Flamingo iQ je kompletním systémem zahrnujícím všechny nezbytné prvky pro vytvoření ideálního systému odvodnění srážkové vody. Nabídka zahrnuje: svody, žlaby, háky a příslušenství.

Díky inovativním řešením založeným na dlouholetých zkušenostech s výrobou ocelových okapových systémů jsme vyvinuli spolehlivý a funkční výrobek. Jeho jedinečné vlastnosti v kombinaci s vysoce kvalitní surovinou z renomovaných skandinávských oceláren SSAB nám umožnily nabídnout na systém Flamingo iQ záruku až 40 let.

Hranatý ocelový okapový systém Flamingo iQ je kompletní systém zahrnující všechny nezbytné prvky pro vytvoření ideálního systému odvádění srážkové vody.

Komerční sdělení Budmat