Dřevostavby ve Volyni opět budou!

28. 2. 2018

Ve středu 28. a čtvrtek 29. března 2018 se uskuteční na VOŠ Volyně již 22. ročník odborného semináře Dřevostavby. Jeho náplň už tradičně lez shrnout do konstatování, že dřevo je surovina moderního člověka a stavební systém budoucnosti.

Seminář je určen pro projektanty, architekty, investory, výrobce, realizační firmy, zabývají se problematikou dřevostaveb, řídící pracovníky resortu stavebnictví a dřevozpracujícího průmyslu, pedagogy odborných škol, studenty a širokou odbornou veřejnost. Jeho cílem je poskytnout informace o trendech použití dřeva, materiálů na bázi dřeva ve stavebnictví, seznámit posluchače s konstrukčními systémy dřevostaveb a některými důležitými technickými a legislativními problémy při jejich řešení. Návštěvníci se mohou těšit také na oblast rekonstrukcí a obnovy dřevostaveb.

Pro letošní ročník je připraveno téměř 40 přednášek, se kterými vystoupí přední odborníci z výrobní a projekční sféry z Kanady, Finska, Německa, Velké Británie, Rakouska, Slovenska, Švýcarska, Belgie a České republiky. Pro všechny účastníky bude zajištěn simultánní překlad do českého jazyka.

Pořádající VOŠ Volyně letošním seminářem Dřevostavby navazuje na předchozích jednadvacet úspěšných ročníků. Snaží se přitom o propojení vyššího studia s praxí a vysokými školami, protože věří, že toto spojení je jednou z podmínek rozvoje a zvyšování kvality vyššího odborného studia i rozvoje výstavby dřevostaveb.

Bližší informace můžete získat na: www.vos.volyne.cz

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email