Foukaná minerální izolace: Ideální řešení pro zateplení dvouplášťových střech

15. 4. 2024

Dvouplášťové střechy jsou typy střešních konstrukcí, kde horní plášť chrání budovu před povětrnostními vlivy, zatímco ten spodní udržuje stabilní teplotu uvnitř. Jejich správná izolace je důležitá pro efektivní využívání energie a dlouhou životnost budovy. Ideálním materiálem pro zateplení tohoto typu střech je foukaná minerální izolace, která kombinuje vlastnosti minerální vlny s rychlým a flexibilním zpracováním.

Foukaná izolace je ideálním řešením pro zateplení dvouplášťových střech u novostaveb i starých budov a je vhodná také pro objemové výplně uzavřených dutin a rámových konstrukcí. Dokáže se dokonale přizpůsobit tvaru konstrukce a vyplnit i těžko přístupná místa, čímž se snižuje riziko vzniku tepelných mostů.

Foukaná minerální izolace URSA Pure Floc nabízí vynikající tepelné a akustické vlastnosti. Je čistě přírodní, neobsahuje formaldehyd ani jiné škodlivé látky, je přirozeně nehořlavá, rozměrově stálá a nehnije. K instalaci foukané minerální izolace je zapotřebí speciální foukací stroj, proto je vhodné obrátit se na firmu, která má pro tuto práci potřebné vybavení a zkušenosti.

Komerční sdělení URSA

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email