Novinky a trendy ze světa dřevostaveb představí veletrh For Wood

14. 1. 2020

Stavebnictví v Česku zažívá boom i v oblasti dřevostaveb. Veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů FOR WOOD představí ve dnech 6. až 8. února 2020 aktuální dění v tomto oboru. Přehlídka špičkových firem bude v PVA EXPO Praha doplněna i poradenstvím architektů či projektantů nebo programem pro laiky, profesionály a rodiny s dětmi.

Dřevostavby se stále více dostávají do obliby jakožto rodinné, ale i bytové domy nebo penziony. Z celkového počtu 18 287 postavených rodinných domů za rok 2018 v Česku se dřevostavby podílely počtem 2 945 staveb, což činí 16, 1 % z celkového podílu. To je více než desetiprocentní nárůst oproti roku 2008. Na tento trend reaguje veletrh FOR WOOD, který zodpovídá všechny otázky a naplňuje požadavky zájemců o tento typ bydlení.

Všechny technologie i další systémy a trendy výstavby dřevostaveb představuje s pomocí výrobních a dodavatelských firem. Návštěvníci se mohou seznámit s nabídkou společností, jako jsou Domy Dnes, Celet, Pila Martinice, RD Rýmařov či OK Pyrus. Velký výběr kvalitních dodavatelů dřevostaveb není jedinou devizou veletrhu. Zájemci se mohou zdarma poradit s odborníky v Poradenském centru, kteří pomohou v jakékoliv fázi přípravy stavby. Anebo si mohou vyslechnout cenné informace na některém z připravovaných přednáškových bloků.

FOR WOOD je jedním ze tří pilířů souběhu veletrhů, mezi které patří také FOR PASIV a nově i FOR THERM. Jedná se tak o nejkomplexnější akci představující novinky, trendy a unikátní technologie týkající se pasivního bydlení.

Více informací o veletrhu najdete na www.for-wood.cz

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email