Osobností střechařského oboru je Jakub Nepraš

13. 2. 2023

Ocenění Osobnost střechařského oboru, které pořadatel veletrhu Střechy Praha uděluje od roku 2014, získal Ing. Jakub Nepraš. Ocenění se předávalo na slavnostním galavečeru v prostorách hotelu Clarion.

Jakub Nepraš je nepřehlédnutelnou postavou střechařského oboru, se kterou se pojí výrazný nástup společnosti Bramac po sametové revoluci. Pan Nepraš též inicioval vznik Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů České republiky, kde působil i jako člen představenstva.

Druhá, neméně úspěšná profesní etapa pana Nepraše, se pojí se značkou Prefa Aluminiumprodukte a s kultivací klempířského řemesla. Veliké charisma, ochota pomáhat, skromnost a férovost. To jsou vlastnosti, které pana Nepraše jednoznačně vystihují. Navíc rozdává dobrou náladu všude tam, kam přijde.

Blahopřejeme!


Ocenění „Osobnost střechařského oboru“ se na veletrhu Střechy Praha uděluje od roku 2014. Jeho držiteli se v předchozích letech postupně stali Jozef Oláh, Vojtěch Stokláska, Richard Mlýnek, Jiří Vrňata, Alena Georgiadisová, Marek Novotný, Eva Hellerová a Zdeněk Oravec.

Zdroj: Střechy Praha

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email