Předáním fotovoltaiky pro nás péče o klienta teprve začíná…

10. 5. 2019

Je jaro, dny se prodlužují a slunných hodin každý den přibývá. A přibývá v tomto období výrazně i lidí, kteří začnou přemýšlet nad pořízením vlastní fotovoltaické elektrárny. A právě na toto téma jsme si povídali s Ing. Vlastimilem Huňkou, výkonným ředitelem společnosti CZECH ENERGY TEAM, který má s obnovitelnými zdroji bohaté zkušenosti.

Pane řediteli, celé zařízení fotovoltaické elektrárny, které vaše společnost CZECH ENERGY TEAM nabízí, se prý dá pořídit i na splátky…
Ano, jen pro představu: Pokud vám na střechu dáme deset panelů a ty vám ročně vyrobí zhruba 3 tisíce kWh, při dnešní platbě za energii je to zhruba 13,5 tisíce korun, které nebudete muset platit svému dodavateli. Měsíčně tak ušetříte zhruba 1 125 korun, pokud nastavíme financování za elektrárnu zhruba na tisíc korun měsíčně, jste v podstatě už od startu minimálně 125 korun v plusu. A má to ještě jednu obrovskou výhodu, stát podporuje v současnosti pořízení fotovoltaiky dotací z programu Nová zelená úsporám. Na váš účet můžete dostat až 155 tisíc korun, nebo až 170 tisíc korun, pokud jste z Moravskoslezského nebo Ústeckého kraje. Čímž si zajistíte pozitivní cashflow z investice již na začátku. Navíc šetříme i životní prostředí, což je pro mnohé klienty také důležitý faktor, proč si elektrárnu pořídit.

A co v případě, že se fotovoltaika porouchá?
Snadná pomoc, naše firma zajišťuje non stop monitoring 24/7/365 dní v roce. Soustavně monitorujeme všechny námi instalované elektrárny, takže většinou víme o jakémkoliv problému dříve než zákazník. Už ve smlouvě garantujeme pětiletý servis zdarma, po této době budete ročně platit jen symbolickou částkou. Jednoduše řešeno, předáním fotovoltaiky pro nás péče o našeho klienta teprve začíná.

Můžeme sluneční energii někde uchovávat?
Určitě, panely vyrábějí nejvíce energie, když svítí slunce, ale právě v tuto dobu ji nemusíme všechnu spotřebovat, část použijeme pro ohřev teplé vody v bojleru nebo ji uložíme do baterií. Energii pak můžeme čerpat v noci, nebo když prší. Snažíme se přinést klientům na trh ty nejnovější technologie. Proto jsme do republiky přivezli fotovoltaickou solární tašku Hanergy, která sklidila ocenění na letošních výstavách v Praze i v Brně a je po ní obrovská poptávka. Jde o klasickou tašku, kde uvnitř je tenkovrstvý fotovoltaický článek, který vyrábí elektřinu. Už zhruba za dva měsíce zde budeme mít z Číny první kontejner s těmito solárními taškami. Nejsme prodejcem solárních panelů, ale chceme určovat trendy a ukazovat lidem, co všechno je možné z energie ze slunce získat. Stačí, když se zájemce podívá na naše webové stránky nebo facebook a ozve se nám. My přijedeme a poradíme, jaký typ elektrárny je pro klienta nejlepší, zda klasická fotovoltaická elektrárna, solární panely nebo solární taška na střechu či terasu a jak to celé zafinancovat.

Ambasadorem vašeho týmu a nové solární tašky Hanergy se stal herec Jakub Kohák.
Ano, říkáme, že Jakub k nám přestoupil a teď kope za CZECH ENERGY TEAM, jen kozu jsme vyměnili za pejska Sunnyho – sluníčko, a to je to, co každý den používáme jako obrovský zdroj energie. Za hodinu dopadne na povrch země tolik energie, která by stačila na spotřebu celého světa na celý rok. A my se snažíme využít nepatrnou část této energie na pokrytí spotřeby našich domácností, a tím omezit výrobu elektřiny z uhlí a fosilních paliv a přejít na ekologický čistě obnovitelný zdroj energie. Dá se toho dosáhnout právě tím, že budeme vyrábět energii ze slunce přímo v místě spotřeby.

Reference

Abych nemusel prodávat nadbytečnou energii do sítě, pořídil jsem si i vířivku

Zdeněk Grossert, Jankovice u Uherského Hradiště:

„Letos na jaře jsou to dva roky, kdy mi firma CZECH ENERGY TEAM zabudovala na střechu fotovoltaiku, celkem jedenáct panelů s výkonem zhruba 3 tisíce kWh ročně. A jsem s jejím provozem velmi spokojený. Abych nemusel prodávat nadbytečnou energii do sítě, pořídil jsem si i vířivku, díky solárnímu ohřevu v ní mám pořád teplou vodu. A je to skutečný relax po práci. Pořízení fotovoltaiky beru i jako investici na stáří, to víte, je mi přes padesát, a je už třeba myslet na důchod. Elektřina se neustále zdražuje a já v době, kdy už nebudu zaměstnaný, ušetřím za energii… Navíc se firma CZECH ENERGY TEAM o mě postarala komplexně, pomohla mi i s vyřízením dotace na fotovoltaiku. A když si nevím s něčím rady, stačí zavolat a okamžitě poradí nebo osobně přijedou… Někdy mám pocit, jako bych se zároveň s pořízením fotovoltaiky stal členem jejich energy týmu…“

Czech Energy Team, s. r. o.Sídlo společnosti:

Svatojířské nábřeží 1208
686 01 Uherské Hradiště
www.czechenergyteam.cz
podpora@czechenergyteam.cz
Podpora: +420 604 140 411

Komerční sdělení

Text: Mgr. Šárka Seidlerová, Foto: CZECH ENERGY TEAM

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email