Světové inovace na dosah

22. 5. 2019

Pod střechami se odehrávají vaše životní příběhy, záleží nám na tom, jakou cestou se budou ubírat. Jsme BMI, mezinárodní společnost, která má řešení pro každou střechu, pro každý lidský příběh.

BMI Group je světovým lídrem ve výrobě střešních systémů, střešního příslušenství a hydroizolací. Skupina je součástí Standard Industries, která naslouchá svým zákazníkům již více než 165 let. BMI přináší odborné znalosti a zkušenosti předních světových výrobců z oboru šikmých a plochých střech a hydroizolací. Silné značky společnými silami hledají to nejlepší řešení. Skupina disponuje širokým portfoliem produktů, které nachází uplatnění u komerčních objektů, v obytné sféře, v dopravě i ve veřejném sektoru. BMI má řešení pro každou střechu, pro každou stavbu.

V České republice reprezentují BMI Group společnosti BRAMAC střešní systémy spol., s. r. o., a Icopal Vedag CZ, s. r. o. Obě firmy jsou předními českými výrobci a dodavateli střešních krytin pro ploché i šikmé střechy, hydroizolací a doplňků s mnohaletou zkušeností na trhu.

Nejdůležitější součástí portfolia BMI BRAMAC jsou betonové a keramické krytiny a plechové šablony Decra. Jádrem nabídky značek BMI Icopal a BMI Vedag jsou asfaltové pásy a plastové fólie pro spolehlivé systémové hydroizolace střech, spodních staveb, silničních a železničních mostů. Výhodou silných značek BMI BRAMAC, BMI Icopal či BMI Vedag je komplexní prodej a nepřetržitá zákaznická podpora.

NASLOUCHÁME VAŠIM POTŘEBÁM

Každá střecha je jiná, ale její příběh začíná vždy stejně, u zákazníka. Nasloucháme vašim potřebám, záleží nám na vašich přáních. Chceme pro vás vytvářet ty nejlepší podmínky a máme k tomu výborné předpoklady. Naši zákazníci oceňují kvalitu a spolehlivost výrobků, ale také profesionální servis a poradenství. Odkrýváme vám nové možnosti a příležitosti. Umožníme vám věnovat se tomu, co je pro vás důležité.

U všech svých projektů, ať už komerčních, veřejných nebo soukromých, klade BMI Group důraz na udržitelný rozvoj, bezpečnost, ochranu a odpovědnost za životní prostředí. Společnost BMI disponuje největším výzkumným a vývojovým týmem ve střešním průmyslu a je hrdým průkopníkem vývoje nových produktů. Podporuje inovace, aby vytvářela vysoce odolné střechy a stavby, které splňují představy zákazníků, chrání jejich potřeby a jsou v souladu se zásadami udržitelné výstavby.

BMI, více než jen střecha www.bmigroup.com/cz

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email